Zkušební technik osvětlení interiéru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Revizní technici ve strojírenství, technici STK - zkušební technik osvětlení interiéru.

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí 1321, 29301 Mladá Boleslav 1 Náplň práce: Zkoušky jednotlivých komponentů Specifikace komponentů vnitřního osvětlení vozu Realizace měřících a zkušebních přípravků Analýza zjištěných problémů ze zkoušek Spolupárce při vývoji komponent osvětlení vozu Prezentace výsledků analýz/zkoušek Sledování technologií optických komponent vnitřního osvětlení vozu Požadujeme: Vzdělání nebo praxe v oboru elektrotechnika Zkušenosti s testováním elektroniky Systematický přístup k řešení problémů Aktivní zájem o segment automobilů, elektroniky, mobilní komunikace a multimédií

Lokalita pracoviště

Českobratrské náměstí 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému