Horizontkář/ka - Klasika CNC, NC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - horizontkář/ka - klasika cnc, nc.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt telefonicky v době od 8:00 - 14:00 hod. na č. + kontakt205 nebo e-mailem: kontakt Požadujeme: -Práce s programovacími jazyky (Sinumerik, Heidenhein, Fanuc) -Praxe v oboru min. 3 roky -Znalost čtení výkresové dokumentace nutná -Výroba věčších konstukcií, sériová výroba -Zkušený ucházeč/ka, není možnost zaučení! -V podniku požadujeme pracovní zkouškou Směnnost: 3 směny, 4 směny, noční směny. Zaměstnanecké výhody: Zaměstnání na dohodu, hlavní pracovní poměr, stálé zaměstnání, zálohy.

Společnost

STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka

Lokalita pracoviště

Oběžná 1086, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému