Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tieto Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci - specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci.

ZMK Místo výkonu práce: 28. října 3346/91, Moravská Ostrava Kontakt: Kateřina Focková, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: -Zkušenost alespoň dvou oblastí z následujících: síťové technologie (Firewalls, Next-Gen Firewalls, Switches, Routers), ochrana koncových bodů (Antivirus products), EZS a systémy prevence (IDS / IPS), informační bezpečnost (SIEM), Proxy nebo Secure Web brány -Výhodou jsou: Certifikáty CISSP, CISM, CISA, CRICS, CEH, CCNA, CCNA - Security, CCNP, CompTIA Security, Znalost: ISO27000, PCI-DSS, ITIL, SOX -Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího -Angličtina na pokročilé úrovni (mluvená i psané slovo) Název pracovní pozice: Senior Technical Specialist, Security

Společnost

Tieto Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3346, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tieto Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tieto Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému