svářeč STN 135, svářeč ZK 135, svářeč D-G2

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči - svářeč stn 135, svářeč zk 135, svářeč d-g2.

Místo výkonu práce: Ostrava, Frýdek-Místek, Opava 1. kontakt telefonicky v době od 8:00 - 14:00 hod. na č. + kontakt205 nebo e-mailem: kontakt nebo kontakt Práce ve strojírenském průmyslu. Požadujeme dobrou znalost výkresové dokumentace. Znalost Německého i Anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni. Vyroba větších a menších konstrukcí. Výroba pro České dráhy, holandské konstrukce i stavební průmysl. Výroby podvozků pro elektrické vozy, kabiny na vlaky, lešenářské trubky a díly do klimatizace. Směnnost: 3 směny, 4 směny, turnusové směny, noční směny Zaměstnanecké výhody: zaměstnání na dohodu o provedení práce, hlavní pracovní poměr, ubytování, stálé zaměstnání

Společnost

STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka

Lokalita pracoviště

Oběžná 1086, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Svářeč v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Svářeči

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 36 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému