svářeč Z-M1, zámečník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči - svářeč z-m1, zámečník.

Místo výkonu práce: Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Bruntál 1. kontakt telefonicky na kontaktod 8-14 hod. nebo e-mailem: kontakt Požadavky: - základní svářečský průkaz Z-M1, STN EN 135 - 138 - praxe. v dané oblasti 1 rok - čtení výkresové dokumentace výhodou - svařování lešenářských trubek, svařování kotlu na tuhá paliva - nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody: přesčasy, OPP, ubytování, mzda vždy včas, služby koordinátora, platové podmínky do 30 000 Kč Hlavní pracovní poměr, dohoda o pracovní činnosti..

Společnost

STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka

Lokalita pracoviště

Oběžná 1086, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Svářeč v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Svářeči

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému