Pracovník/ce pro 100% kontrolu mikrofiltrů pod mikroskopem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost W - Personal Service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - pracovník/ce pro 100% kontrolu mikrofiltrů pod mikroskopem.

Místo výkonu práce: Suderova 2013/19a, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte Po-Pá od 8.00 do 16.00 hod. na tel. Možnost se také dostavit osobně Po-Pá od 8.00 do 16.00 hod. Mezinárodní společnost skupiny Weppler Group, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu pracovníky/ce pro 100% kontrolu mikrofiltrů pod mikroskopem. Není důležité, co umíte a jakou máte praxi. Vše potřebné Vás rádi zaučíme. Náplň práce: -100% ruční kontrola mikrofiltrů pod mikroskopem podle příslušné dokumentace, -zabezpečení správného průběhu činností během směny podle příslušné dokumentace. Požadujeme: -pečlivost a zodpovědnost. Nabízíme: -práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, -směny 8 h. (ranní a odpolední) + 2 soboty v měsíci, -práci v úkolu - výdělek závisí jen na Vás, průměrný výdělek 15 000 - 16 000Kč/HM -závodní stravování, -čisté pracovní prostředí, -příplatky za soboty, výkonnostní a docházkové prémie Zaměstnanecké výhody: Výkonnostní a docházkové prémie, příspěvek na stravování, příplatky za soboty.

Lokalita pracoviště

Suderova 2013, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti W - Personal Service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost W - Personal Service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému