Technik pro informační technologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Selectrona s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - technik pro informační technologie.

Vaším úkolem bude: - plánování, správa a údržba informačních technologií ve společnosti - zařizování, instalace a připojení SW a HW vybavení - podpora při řešení SW- a HW problémů - kontrola a správa licencí - provádění update - evidence a inventarizace PC vybavení - správa firemního informačního systému - zajištění systému proti technickým závadám a jiným bezpečnostním riziikům - správa telefonních zařízení a firemních mobilních telefonů - tvorba a vyhodnocování souvisejícíh statistik Požadujeme: - úspěšně dokončené studium v oboru informačních technologií/strojírenství nebo jiné - SŠ vzdělání a dostatečnou praxi s dobrou orientací v oboru IT - zkušenosti s prací s relačními databázemi a systémem Crystal Reports - znalost SQL - dobrá znalost NJ nebo AJ slovem i písmem - zájem o obor IT - flexibilitu, organizační schopnosti a týmového ducha - schopnost samostatné práce. Nabízíme: - smlouva na dobu neurcitou - flexibilní pracovní doba - pevnou pracovní pozici v atraktivním a mezinárodně postaveném podniku - stravování - intenzivní školení v zahraničí - další bonusy V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt nebo kontakt

Společnost

Selectrona s.r.o.

Lokalita pracoviště

Teplická 440, 417 23 Košťany u Teplic, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Selectrona s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Selectrona s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému