Nový startup Integromat hledá Node.js vývojáře pro rozšíření týmu. Stručně o Integromatu: * Automatizace procesů v cloudu: propojujeme API internetu věcí, nejpoužívanější online služby a aplikace, databáze, mobilní zařízení a hardware. * Integromat zprostředkuje komunikaci, zpracování a přenos dat. Automatizuje a šetří lidem práci. * Cílíme jak na skupinu méně zdatných uživatelů, tak na skupinu IT profesionálů (jednoduchou automatizaci zvládne každý a zároveň zkušený uživatel dokáže vytvořit velmi komplexní integrace). * Naší prioritou je funkčnost, ergonomie a UX. Raketově rosteme a potřebujeme rozšířit náš tým. Máš zájem naskočit v ten pravý čas?

Hledáme Node.js vývojáře

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 35 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Co požadujeme? * Node.js Náplň práce? * Tvorba modulů Integromatu pro podporu nových služeb – napojení na API daných služeb Co nabízíme? * Odpovídající platové ohodnocení * Flexibilní pracovní dobu * Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí v Praze (možno se domluvit i na práci z domu – vhodné pro vývojáře odkudkoliv)

Nový startup Integromat hledá Node.js vývojáře pro rozšíření týmu.

Stručně o Integromatu:
* Automatizace procesů v cloudu: propojujeme API internetu věcí, nejpoužívanější online služby a aplikace, databáze, mobilní zařízení a hardware.

* Integromat zprostředkuje komunikaci, zpracování a přenos dat. Automatizuje a šetří lidem práci.

* Cílíme jak na skupinu méně zdatných uživatelů, tak na skupinu IT profesionálů (jednoduchou automatizaci zvládne každý a zároveň zkušený uživatel dokáže vytvořit velmi komplexní integrace).

* Naší prioritou je funkčnost, ergonomie a UX.

Co požadujeme?
* Node.js

Náplň práce?
* Tvorba modulů Integromatu pro podporu nových služeb – napojení na API daných služeb

Co nabízíme?
* Odpovídající platové ohodnocení

* Flexibilní pracovní dobu

* Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí v Praze (možno se domluvit i na práci z domu – vhodné pro vývojáře odkudkoliv)

Raketově rosteme a potřebujeme rozšířit náš tým. Máš zájem naskočit v ten pravý čas?

Společnost

Integromat s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2012
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: 1-50 mio Kč

Lokalita pracoviště

Novákových 1954/20a, 18000 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: Programátor v oboru Informační technologie

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Vhodné i pro studenty
  • Kolektiv 25-35let
  • Kolektiv 30-40let
  • Klouzavá pracovní doba
  • Je si kde zakouřit
  • Možné pracovat z domova
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • node.js - absolvent / začátečník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Integromat s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Integromat s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému