2D compositor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Universal Production Partners, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 2d compositor.

Místo výkonu: Žitomírská 489/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice Kontakt: Šlemrová Lucie, tel.: kontakt, e-mail: kontakt pracovní poměr na dobu určitou 1 roku Požadujeme: - dobrá znalost software NUKE - základní podmínka pro možnou spolupráci - zkušenost s prací ve 2D fotorealistické kvalitě - výhodou je znalost 3D software and Photoshopu - cit pro barvy a kompozici - flexibilita a aktivní přístup k práci - týmová práce

Lokalita pracoviště

Žitomírská 489, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Grafik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Universal Production Partners, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Universal Production Partners, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému