Operátor v plastik. výrobě pěnové obaly a izolace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací - operátor v plastik. výrobě pěnové obaly a izolace.

Operátor Plastikářská výroba – pěnové obaly a izolace Lokalita Kralupsko Nabídka: Ohodnocení měsíční základní 18 tis. Kč, po ZK době 20 tis. Kč (+7%) 3 směnný provoz pondělí až pátek (R,O,N – 37,5 h pracovní týden) Čistá výroba - obsluha strojů na operátorské pozici Požadavky: Vyučen, schopnost osvojit si a dodržovat pracovní postup, - obsluha strojů, odebírání výrobků, zejména ruční manipulace s materiálem a výrobky, kontrolovat kvalitu a upozornit na nedostatky, udržovat pořádek na pracovišti a bezpečnost práce, být dochvilný, dodržovat docházku a pracovní dobu Nastoupit ihned Vhodné pro kandidáty z Kralupska a okolí kontaktujte kontaktkontakt nebo facebook: techjob.cz (Najdi svůj job)

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Kocínce 210, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému