ADMINISTRATIVNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - administrativně-technický pracovník.

Náplň práce: - podpora konstrukčního týmu - příprava dokumentace a podkladů - příprava dat a správa databází - kontrola a sledování časových termínů - vytváření reportů a prezentací - sledování kvality a změn - komunikace s ostatními odděleními - komunikace s ostatními závody v zahraničí Požadavky: - technické myšlení - znalost 3D SW CATIA nebo Creo výhodou - orientace ve výkresové dokumentaci výhodou - zájem o strojírenství a automobilový průmysl - flexibilita - znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovni - pečlivost a spolehlivost - ochota učit se novým věcem - ochota cestovat - řidičský průkaz B Nabízíme: - možnost pracovat na zajímavých projektech v ČR i po celém světě - individuální finanční ohodnocení - příjemné pracovní prostředí a kolektiv - možnost karierního růstu - služební vůz/příspěvek na dopravu, mobil, pc/notebook, stravenky - možnost zajištění ubytování - teambuildingy Hlásit se e-mailem

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 871, 460 07 Liberec 7, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému