Zásahová jadnotka - Praha 8/Bulovka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - zásahová jadnotka - praha 8/bulovka.

místo výkonu práce: Budínova 67/2, Libeň Kontaktní osoba: Fuksová Pravomila, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Na ostrahu nemocničního areálu v lokalitě Praha 8 - Bulovka přijmeme bezpečnostní pracovníky na post Zásahové jednotky. Jedná se o směnný provoz. Prosíme uchazeče nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejprve kontakt s personálním oddělením. Na pohovor ohledně této nabídky práce můžete přijít jakýkoliv všední den mezi 9:00 - 11:00 a 13:00 - 15:00 na adresu Průmyslová 566/5, Praha 10 - Malešice. Náplň práce: * ostraha nemocničního areálu * pochůzková činnost * eliminace nežádoucích osob * komunikace s návštěvníky * řešení krizových situací Požadujeme: * čistý TR * fyzickou zdatnost * certifikát 68-008-E * ochotu pracovat, zodpovědnost Nabízíme: * dlouhodobé uplatnění na HPP i DPP * práci ve směnném provozu * dobré finanční ohodnocení * rozmanitou práci

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Budínova 67, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník detektivní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému