Sociální pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROZKOŠ bez RIZIKA hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovnice.

Místo výkonu práce: Bolzanova č.p. 1615/1, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Zatloukalova Simona Bc., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: sociální poradenství v poradenské centru ve frekvenci cca 2 - 4 x za měsíc terénní práce zpravidla ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 2 - 4 x za měsíc administrativa spojená na sociální prací spolupráce s navázanými službami a dalšími institucemi účast na poradách, supervizích a dalších pracovních setkáních

Společnost

ROZKOŠ bez RIZIKA

Lokalita pracoviště

Bolzanova 1615, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 140 - 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROZKOŠ bez RIZIKA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROZKOŠ bez RIZIKA o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému