Projektový manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IMP net s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení - projektový manažer.

Hledáme projektového manažera. Náš projekťák povede firemní projekty. Od prvního kontaktu se zákazníkem až po předání hotového díla. Vytvoří zadávací dokumentaci, rozdělí práci mezi jednotlivé pracovníky, ohlídá stíhání termínů a posvítí si taky na kvalitu práce. Co od tebe očekáváme? - že máš zkušenosti s vedením lidí a vedením projektů, - že znáš základy programování webů a aplikací (PHP, MySQL), - že znáš základy online marketingových služeb (SEO, PPC, copywriting), - že máš v hlavě spoustu nápadů, které se nebojíš prezentovat, - že máš na obdobné pozici praxi min. 1 rok - že tě práce baví a není pro tebe pouze zdrojem peněz. A co ti na oplátku nabízíme? - pohodový kolektiv skvělých lidí, - účast na odborných školeních a přednáškách, - plovoucí pracovní dobu a občasnou možnost práce z domu, - a hlavně pěkné peníze a další motivační bonusy. Prostě nám napiš na kontakt.

Společnost

IMP net s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šimáčkova 674, 628 00 Brno 28, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IMP net s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IMP net s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému