Bezpečnostní pracovník/hlídač - Praha 8

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - bezpečnostní pracovník/hlídač - praha 8.

místo výkonu práce: Nemocnice Bulovka, Budínova 67/2, Libeň Kontaktní osoba: Fuksová Pravomila, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Na ostrahu nemocničního areálu přijmeme Bezpečnostní pracovníky/Hlídače. Jedná se o práci ve směnném provoze denní/noční 12ti hodinové směny. Pokud Vás nabídka zaujme, zastavte se za námi jakýkoliv všední den mezi 9:00 - 11:00 na adresu Průmyslová 566/5, Praha 10 - Malešice. Náplň práce: * ostraha nemocničního areálu * pochůzky a čipování * ostraha jednotlivých pavilonů Požadujeme: * čistý TR * samostatnost a spolehlivost * dobrý zdravotní stav * ochotu pracovat ve směnném provoze * post je vhodný pro invalidní důchodce Nabízíme: * rozmanitou a akční práci * dlouhodobé uplatnění na HPP i DPP * dobré finanční ohodnocení * veškeré zázemí stabilní společnosti

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Budínova 67, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému