JavaScript Developer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost nangu.TV, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - javascript developer.

Místo výkonu: U plynárny 1002/97, Praha 10 - Michle Kontakt: Procházková Petra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jaké budou tvé každodenní činnosti: - Vývoj originálního uživatelského rozhraní pro TV - Vývoj UI media playeru se zajímavými funkcemi jako TimeShifting - Vývoj aplikací, např. EPG browser, VoD knihovna, E-shop, Počasí a jiné - Údržba ekosystému pro běh externích HTML5 aplikací (w3c widgets), vývoj SDK pro podporu jejich autorů - Práce s vlastním GUI frameworkem a Window Applet Managerem - Využívání dalších zajímavých technologií, např. OAuth, Real-time messaging (rabbitmq) a jiných Pro práci u nás se ti budou hodit předchozí zkušenosti s: - programováním v JavaScriptu, chuť si znalosti prohlubovat - programováním v některém dalším jazyce: Ruby/Python/PHP/Java/C/C++ - vývojem webových nebo síťových aplikací, znalost HTTP - Gitem - vývojem pro embedded zařízení Zaměstnanecké výhody: - masáže, proplácení roční jízdenky na MHD, flexibilní pracovní doba, možnost home office, minerálky, Coca Cola, kávovar, horká čokoláda, ovoce, ... - partu pohodových lidí, co nevynechají žádnou možnost si ze sebe navzájem vystřelit - hurá akce typu lezení, hospoda, frisbee, sauna - bezproblémové parkování

Společnost

nangu.TV, a.s.

Lokalita pracoviště

U plynárny 1002, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti nangu.TV, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost nangu.TV, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému