ARCHITEKT, DESIGNER, GRAFIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Orbital International Ltd. - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři - architekt, designer, grafik.

Další požadavky: - Dobrou znalost 3D Studio Max, AutoCad, Corel Draw, zkušenosti s návrhy výstavních expozic. - Zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu. - Řidičský průkaz sk. B, znalost anglického/německého jazyka. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Praxe není podmínkou Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod. Kontakt: Vlasta Fousková, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Orbital International Ltd. - organizační složka

Lokalita pracoviště

U Obůrky 953, 674 01 Třebíč 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Návrhář v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Průmysloví a produktoví designéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Orbital International Ltd. - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Orbital International Ltd. - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému