ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍHO PRODEJNY PLANEO ELEKTRO ČESKÁ TŘEBOVÁ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FAST ČR, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu - zástupce/kyně vedoucího prodejny planeo elektro česká třebová.

Místo výkonu práce: Dr. E. Beneše č.p. 643, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 Popis práce: *Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně *Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům *Provozní činnosti na prodejně *Zastupování vedoucího v jeho nepřítomnosti - řízení chodu prodejny *Vedení a motivace zaměstnanců, plánování docházky *Řízení skladových zásob včetně inventarizace, objednávání zboží *Obousměrná komunikace s centrálou, regionálním manažerem *Práce s vnitropodnikovými informačními systémy *Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pobočkové sítě Požadujeme: *Zkušenosti z maloobchodního prodeje min. 1 rok, v oboru elektro výhodou *Zkušenosti s vedením kolektivu *Min. středoškolské vzdělání *Znalost práce na PC (MS office, internet atd., SAP výhodou), *Prozákaznický přístup, orientace na výsledky *Výborné komunikační, prodejní a manažerské dovednosti *Pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému *Časová flexibilita *Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost Nabízíme: *Práci v zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti (více na kontakt a kontakt ) *Směnnost krátký-dlouhý týden *Propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání *Reálnou možnost kariérního a profesního růstu* *Motivační výdělek dle vlastních schopností *Neformální firemní kulturu, přátelský kolektiv *Atraktivní zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky *Zvýhodněné úvěry pro zaměstnance *Dodavatelské soutěže *Firemní oblečení Své životopisy zasílejte na emailovou adresu: kontakt,DO PŘEDMĚTU UVEĎTE NÁZEV POZICE.

Společnost

FAST ČR, a.s.

Lokalita pracoviště

Dr. E. Beneše 643, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí odbytu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FAST ČR, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FAST ČR, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému