provozní elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STREICHER, spol. s r.o. Plzeň hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - provozní elektrikář.

Popis pracovní činnosti: servis a opravy elektrického a strojního zařízení, montáž a kompletace elektrorozvodných skříní a kabelových svazků dle technické dokumentace pro nové stroje a zařízení. Požadujeme: SOU/SŠ elektro, odborná způsobilost dle 50/1978 Sb., ŘP sk. B, znalost čtení výkresové dokumentace a schémat zapojení, praxe v elektromontážních činnostech, NJ výhodou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, odměna formou 13. a 14. mzdy, kompenzace nákladů na dojíždění, příspěvek na penzijní / životní pojištění, závodní stravování, odborné a jazykové vzdělávání.

Lokalita pracoviště

Plzeňská 565, 332 09 Štěnovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STREICHER, spol. s r.o. Plzeň výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STREICHER, spol. s r.o. Plzeň o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému