Kvalitář pro automotive

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři kontroly a řízení kvality - kvalitář pro automotive.

Životopis zasílejte na e-mail: kontakt Náplň práce: - podpora konstrukčního týmu - konstrukce plastových dílů pro automotive - příprava a návrhy zpracování povrchových úprav plastových dílů - sledování kvality - komunikace s ostatními odděleními - komunikace s ostatními pobočkami Požadavky: - SŠ / VŠ technického nebo elektrotechnického směru - Znalost problematiky v automotive výhodou - Znalost povrchových úprav plastových dílů výhodou - Znalost kvalitářských procesů výhodou - Znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovní podmínkou - Znalost SW CATIA nebo Creo výhodou - Organizační schopnosti a pečlivost - Ochota cestovat - Flexibilita - Ochota vzdělávat se - Komunikační dovednosti Nabízíme: stravenky, pc, mobil, vůz, příspěvek na dopravu, příspěvek na bydlení

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Vídeňská 134, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému