TESTER V OBLASTI AUTOMOTIVE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici - tester v oblasti automotive.

Náplň práce: - podpora vývojářského týmu - příprava dat k testování - vyhodnocování testů - správa dat a databází - příprava časových plánů a jejich realizace - sledování chybových hlášek - návrhy vhodných řešení pro nápravu chyb Oblasti: - Automotive - konektivita - Automotive - ovládací panely / design - Automotive - asistenční systémy - Automotive - světlomety Požadavky: - SŠ/VŠ elektrotechnického směru - zájem o automotive a nové technologie ve voze - zkušenosti s aplikacemi - testerské zkušenosti výhovou - Aj nebo Nj na komunikativní úrovni - ochota cestovat - flexibilita Nabízíme: - možnost pracovat na zajímavých projektech v čr i po celém světě - individuální finanční ohodnocení - příjemné pracovní prostředí a kolektiv - možnost karierního růstu - služební vůz/příspěvek na dopravu, mobil, pc/notebook, stravenky - možnost zajištění ubytování - teambuildingy Hlásit se e-mailem

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 871, 460 07 Liberec 7, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému