POLICISTA/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Vrchní referenti Policie ČR - policista/-ka.

POLICISTA/-KA (NEJEDNÁ SE O ADMINISTRATIVNÍ POZICI!!) - Služební poměr na dobu určitou 3 roky, po uplynutí doby určité bude služební poměr prodloužen na dobu neurčitou po úspěšném absolvování služební zkoušky; nástup po absolvování přijímacího řízení; místo výkonu práce Královéhradecký kraj (Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov n. K., Trutnov) - Zařazení na základním útvaru PČR (obvodní oddělení) - Po nástupu k PČR musí policista/-ka absolvovat základní odbornou přípravu, která trvá 12 měsíců. - Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou jakéhokoliv zaměření; trestní bezúhonnost; české občanství; osobnostní, fyzická a zdravotní způsobilost - Nabízíme: 30 dní dovolené; výsluhový příspěvek; ozdravný pobyt (po 15 letech služby) - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - Upřesňující informace budou uchazeči/-ce sděleny na informační schůzce. - Kontaktní osoba: Hudcová Eva, tel.: kontakt(volat Po-Pá 7:30 - 14:00), e-mail: kontakt

Společnost

Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje

Lokalita pracoviště

Ulrichovo náměstí 810, 501 01 Hradec Králové, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 960 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému