Administrativně technický pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici - administrativně technický pracovník.

Životopis zasílejte na e-mail: kontakt Náplň práce: -podpora konstrukčního týmu -příprava dokumentace a podkladů -příprava dat a správa databází -kontrola a sledování časových termínů -vytváření reportů a prezentací -sledování kvality a změn -komunikace s ostatními odděleními -komunikace s ostatními závody v zahraničí Požadavky: -technické myšlení -znalost 3D SW CATIA nebo Creo výhodou -orientace ve výkresové dokumentaci výhodou -zájem o strojírenství a automobilový průmysl -flexibilita -znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovni -pečlivost a spolehlivost -ochota učit se novým věcem -ochota cestovat -řidičský průkaz B Nabízíme: -možnost pracovat na zajímavých projektech v ČR i po celém světě -individuální finanční ohodnocení -příjemné pracovní prostředí a kolektiv -možnost karierního růstu -služební vůz/příspěvek na dopravu, mobil, pc/notebook, stravenky -možnost zajištění ubytování -teambuildingy

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Vídeňská 134, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému