Asistenti společnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NexLands effectivity s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistenti společnosti.

Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - tel.: kontakt Upřesňující údaje: - SŠ nebo odborné vzdělání s maturitou - Čistý výpis z rejstříku trestů - Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - Perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem - Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook Express), Internet - Komunikační schopnosti, ochotu stále se učit novým věcem, příjemné vystupování - Samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, akční a rychlé řešení zadaných úkolů, flexibilitu - Praxe na obdobné pozici výhodou nikoli podmínkou

Společnost

NexLands effectivity s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úžická 32, 250 70 Odolena Voda, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NexLands effectivity s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NexLands effectivity s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému