Zdravotní asistent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sanco-PB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - zdravotní asistent/ka.

Pozice:zdravotní asistent/ka Požadavky: Kvalifikace dle zákona 108/2006 o sociálních službách, uživatelská znalost práce na PC, uživatelsky Po zkušební době firemní benefity. Pečlivost, komunikativnost, kladný vztah k seniorům. Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje v oblasti péče o seniory se syndromy demence. Nástup možný dle dohody. Mzda: 11 000,- Kč nástupní plat + odměny + příplatky Kontakt: Čermáková Petra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Sanco-PB s.r.o. - provozovna - Čechovská č.p. 57, Příbram VIII

Společnost

Sanco-PB s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čechovská 57, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sanco-PB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sanco-PB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému