Český výrobce a distributor komínových systémů a komínové techniky.

Obchodní zástupce s technickým zaměřením

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme obchodně technického zástupce pro Moravu (pobočka Hrušovany u Brna).

Požadavky:  - min. SŠ vzdělání technického zaměření (stavební, strojní, ....)  - orientace ve stavebnictví, stavebních materiálech a postupech  - obchodní talent  - praxe na obchodní pozici minimálně 2 roky  - prezentační dovednosti  - aktivní ŘP sk. B, ochota cestovat  - pokročilá znalost práce na PC a MS Office (CAD systém výhodou nikoli podmínkou)  - trestní bezúhonnost  - aktivní a zodpovědný přístup
Náplň práce:  - práce v terénu - prezentace sortimentu (menší stavebniny, realizační firmy, ...)  - práce na pobočce - cenové nabídky, technické poradenství, ...  - péče o stávající klientelu i vyhledávání nových odběratelů
Nabízíme:  - zázemí stabilní firmy  - hlavní pracovní poměr  - podpora profesního růstu  - služební automobil, notebook, mobil

Společnost

EKO KOMÍNY, s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Vodní 547, 66462 Hrušovany u Brna (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Stavebnictví a reality
Profese: Obchodní zástupce s technickým zaměřením
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupce, Obchodní referent, Technik, Technickoadministrativní pracovník

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EKO KOMÍNY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému