Specialista patentové rešerše vývojových projektů (Specialist Patent Search)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - specialista patentové rešerše vývojových projektů (specialist patent search).

PP na dobu neurčitou. Mezi Vaše rozmanité pracovní úkoly bude patřit: - podílení se na zavádění nejnovějších technologií v oblasti automotive, - vyhledávání technických řešení v databázích, - prověřování nejnovějších technických řešení na projektech z patentového hlediska, - podílení se na vytváření patentových přihlášek a patentové strategie, - pravidelné cesty do Německa. Požadavkem pro získání práce je: - VŠ nebo SŠ vzdělání v oblasti elektronika nebo strojírenství, - znalost patentové problematiky výhodou, - znalost AJ na komunikativní úrovni, - znalost NJ výhodou, - znalost práce na PC (práce s databázemi nebo rešeršemi výhodou), - řidičský průkaz sk.B výhodou. Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, výkonnostní a motivační prémie Kontakt: e-mailem

Lokalita pracoviště

Družstevní 338, 789 85 Mohelnice (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému