kurýr - doručovatel balíkových zásilek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČESKÁ POŠTA , státní podnik hledá vhodného kandidáta na pozici Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - kurýr - doručovatel balíkových zásilek.

Náplň práce: nakládka zásilek, jejich doručování do firem a domácností služebním vozem. Práce v ranních a odpoledních směnách. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, ČTR, fyzická zdatnost (manipulace se zásilkami do 30 kg), spolehlivost, příjemné vystupování nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na stravu, dovolenou, dětské tábory telefonický kontakt pondělí - pátek 9-15h na číslo kontakt email: kontakt

Společnost

ČESKÁ POŠTA , státní podnik

Lokalita pracoviště

K Vypichu 1139, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČESKÁ POŠTA , státní podnik výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČESKÁ POŠTA , státní podnik o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému