Technik/čka chlazení - výroba tepelných čerpadel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PZP HEATING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - technik/čka chlazení - výroba tepelných čerpadel.

Kontakt zasláním strukturovaného profesního životopisu s průvodním dopisem na e-mail kontakt. - SOU v oboru elektromechanik chladící a klimatizační techniky, tepelných čerpadel - vzdělání elektro - vyhl. 50, min. § 6 pro samostatnou činnost na elektrickém zařízení - osvědčení o zkoušce tvrdé pájení - řidičský průkaz sk. B - praxe v oboru výhodou - samostatnost, komunikativnost - zázemí silné, stabilní nadnárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí - stabilní práce ve společnosti s perspektivními obory působnosti - důkladné proškolení ihned při nástupu do zaměstnání - motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího profesního růstu - jednosměnný, čístý provoz.

Společnost

PZP HEATING a.s.

Lokalita pracoviště

Dobré 149, 517 93 Dobré (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PZP HEATING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PZP HEATING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému