MISTR REALIZACÍ SADOVNICKÝCH PRACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KAVYL, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr realizací sadovnických prací.

Firma Kavyl, spol. s r.o., pracující v oblasti sadových úprav a komplexní údržby zeleně (více na kontakt), hledá kolegu do svého týmu na pozici: MISTR REALIZACÍ sadových úprav (parky, krajinná zeleň) Požadujeme: - vzdělání zahradnického směru (popř. lesnického) nebo adekvátní praxi v oboru - znalost čtení v PD, rostlinného sortimentu, technologických postupů, atd. - zkušenosti s vedením týmu výhodou - aktivní přístup k práci - řidičský průkaz skupiny B - vhodné také pro čerstvé absolventy z oboru Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - možnost profesního růstu Pracoviště: Mohelno, dále v rámci zakázek firmy - Jižní Morava, Vysočina Kontakt telefonicky od 7,30 - 15,00 hod, e-mailem nebo osobně na základě předchozí domluvy.

Společnost

KAVYL, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Mohelno 563, 675 75 Mohelno, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KAVYL, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KAVYL, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému