Obchodní zástupce - brýlové obruby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce - brýlové obruby.

Místo výkonu práce: Praha, Středočeský, Severočeský a Plzeňský kraj. Kontakt: kontakt - zaslat CV. Rádi jednáte s lidmi a vyhovuje Vám cestování? Pro společnost působící v oblasti optiky hledáme obchodní zástupce, kteří rozšíří stávající tým při prodeji brýlových obrub značky Belutti, také čoček a slunečních brýlí. Nový člen týmu bude mít na starosti rozvoj obchodních příležitostí v Praze, Středočeském, Severočeském a Plzeňském kraji. Jaká bude náplň Vaší práce? * rozvoj a udržování vztahů se zákazníky * příprava objednávek pro zákazníky * sledování trendů trhu, konkurence, produktů * zavádění motivačních programů * týdenní reporting vedení * cestování v rámci ČR Profil ideálního kandidáta: * středoškolské vzdělání * min. 2 roky praxe na podobné pracovní pozici v optické branži * nutná znalost anglického jazyka - komunikace s nadřízeným pouze v AJ * znalost MS Office * ŘP sk. B A co firma nabízí Vám? * nabízíme samostatnou a velmi zajímavou pracovní pozici založenou na home office * služební automobil k osobním účelům, telefon, notebook * know-how firmy s produkty vysoké kvality

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému