Obsluha stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TETRA CV, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - obsluha stroje.

místo výkonu práce Ostrov u Stříbra nechoďte prosím na uvedenou adresu -jedná se o agenturu práce kontakt po tel. nebo e mailem osobní kontakt na adrese Veleslavínova 327/3 Plzeň od 8:00 do 16:30 Požadavky: pracovitost, pečlivost, dochvilnost, zkušenost se zpracováním dřeva výhodou Náplň práce: obsluha strojů na výrobu kancelářského nábytku na zakázku, obsluha CNC a pily, příprava laminových desek Fixní plat + docházkový bonus + bonus za produktivitu a kvalitu, závodní stravování zdarma, doprava z Plzně zdarma, ubytování zdarma nebo příspěvek na bydlení 2 100 Kč/měsíc, 20 dní dovolené, poskytování záloh, po čase možnost přechodu do kmene

Společnost

TETRA CV, a.s.

Lokalita pracoviště

Kostelec č.e. 2, 349 01 Stříbro, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TETRA CV, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TETRA CV, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému