PRACOVNÍK/-ICE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost McDonald`s ČR spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - pracovník/-ice rychlého občerstvení.

Místo výkonu práce: Pilnáčkova č.p. 380/3, 500 03 Hradec Králové 3 PRACOVNÍK/-ICE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 7. 2016, třísměnný (noční) provoz - Náplň práce: práce na úseku přípravy pokrmů, obsluha zákazníků, běžné úklidové práce; po absolvování úvodní tréninku možnost přestoupit na pozici baristy/-ky s vyšším finančním ohodnocením - Požadujeme: min. základní vzdělání - Nabízíme: nápoje, příspěvek na stravování, pravidelný růst mezd až 10% ročně - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, mladistvé, OZP - V případě zájmu kdykoliv volejte na tel.: kontaktnebo se zastavte osobně mezi 7:00 - 20:00 hod. na adrese: Pilnáčkova 380/1, HK (Gočárův okruh)

Lokalita pracoviště

Pilnáčkova 380, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti McDonald`s ČR spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost McDonald`s ČR spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému