Pracovník/ice při praní a žehlení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sdružení Neratov, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení - pracovník/ice při praní a žehlení.

MÍSTO VYHRAZENÉ POUZE PRO OZP. Kontakt e-mailem kontakt nebo osobně ve Sdružení Neratov nebo Albertinu Źamberk. - ZŠ - OZP s max. 2. st. invalidity - třídění a věšení prádla, obsluha sušičky - příprava prádla na mandlování, drobné úpravy prádla - úklid dílny - zaměstnanecká sleva na stravu.

Společnost

Sdružení Neratov, z.s.

Lokalita pracoviště

Bartošovice v Orlických horách 84, 517 61 Rokytnice v Orl.horách (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sdružení Neratov, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sdružení Neratov, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému