PHP Developer CMS (ezPublish)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SinnerSchrader Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - php developer cms (ezpublish).

Místo výkonu práce: U Pergamenky 1522/2, Praha 7 kontakt: kontakt Případný zájem i o pracovníky z EU. Pozice PHP Developer CMS (ezPublish) Co požadujeme: - Pohodovou, komunikativní a vstřícnout osobnost - Více než tři roky zkušeností v PHP vývoji - Základní znalosti v praci s CMS obecně - Základní znalosti o Apache RewriteRules - Obecné frontend know-how: HTML, CSS a JS (JQuery) - Základní unix příkazy (grep, awk, sed, …) pro vývoj, log file analýza, debugování apod. - Schopnost porozumnět komplexní obchodní logice v zastaralých systémech (někté části systému jsou založené na PHP4) - Budeme rádi za: základní znalosti o Capistrano pro tvorbu deployment procesů Co můžeme nabídnout: - Zajímavé a náročné projekty v agilním vývojovém prostředí - Příjemné a pozitivní pracovní prostředí, úžasné snídaně a kávy kolik-můžeš-výpít ;) - Se sídlem v Praze, ale možností vzdělávání a práce v Hamburku, nebo v dalších SinnerSchrader pobočkách Prosím, zašlete váši kompletní žádost pouze emailem. Těšíme se na vaši odpověď. ________________________________________ We are SinnerSchrader Prague: a group of jolly digital professionals from more than five countries, speaking eight different languages and with a special fascination for all things digital. For us, there is nothing like a good first impression. Therefore, we are looking for someone who can be one of our front men when it comes to developing dynamic and interactive user interfaces and interweaving them the business logic layers. We are currently looking for an experienced PHP CMS developer for one of our clients growing e-commerce company. You will work in a team of highly skilled php developers that pushes internet & mobile experiences to the next level. You will influence the technologies, frameworks and approaches to delivery and thrive when faced with new challenges to constantly improve our client's products. Do you feel you have what it takes to launch innovative features to a global audience? Can you bring extra value to the table while having fun and enjoying yourself? What we need: - Easy, communicative and outgoing personality - More than three years of experience in php development - Basic knowledge about working with CMS in general - Basic knowledge about Apache RewriteRules. - General frontend knowhow: HTML, CSS and JS (JQuery) - Basic unix commands (grep, awk, sed, …) for deployment, log file analysis, debugging etc. - Ability to understand complex business logic in legacy systems (some parts of the system are based on PHP4 concepts) - Nice to have: basic knowledge about Capistrano for deployment process What we can offer: - Challenging projects and agile development processes - Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all-you-can-drink coffee - Prague-based but with the possibility of training and work in Hamburg or at other SinnerSchrader branches Please send your complete application by email only. We look forward to hearing from you.

Společnost

SinnerSchrader Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Pergamenky 1522, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SinnerSchrader Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SinnerSchrader Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému