ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ - Jihočeský kraj

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKIN GROUP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektrikář/údržbář - jihočeský kraj.

Náplň práce: provádění provozně technických elektrikářských a údržbářských prací v rámci odborné způsobilosti a předpisů BOZP; zajišťování provozu a kontroly vybraných zařízení; kontrola provozních, měřících a ovládacích systémů dle harmonogramu; odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách; údržbářské práce - drobné opravy budov, nábytku, stěhování; ostatní drobné práce dle požadavků klienta Požadavky: výuční list nebo SŠ vzdělání, vyhl.50/1978 Sb. §6 výhodou, základní znalost práce na PC MS Office, zkušenosti s TZB - technologie staveb, vzduchotechniky, chlazení, kotelny - výhodou, znalost VZT, NTL, KLM výhodou, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, slušné vystupování Nabízíme: sberealizaci napříč dynamicky se rozvíjející silnou společností; příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti; odpovídající zaškolení a maximální podporu týmu; motivující finanční ohodnocení Místo výkonu práce: Jihočeský kraj, České Budějovice Termín nástupu: ihned

Společnost

OKIN GROUP, a.s.

Lokalita pracoviště

Pražská tř. 2239, 370 04 České Budějovice 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 110 - 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKIN GROUP, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKIN GROUP, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému