Technolog pro výrobu ze silikonkaučuku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SILROC CZ,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog pro výrobu ze silikonkaučuku.

POŽADUJEME : - znalost konstrukce forem pro plasty či sklo - čtení výkresové dokumentace s podporou CAD a CAM - částečná znalost cenové kalkulace forem při třískovém a elektroerozivním obrábění - kreativní myšlení při řešení návrhů na konstrukci forem - aktivní znalost AJ nebo NJ - aktivní přístup k řešení úkolů, samostatnost, zodpovědnost NABÍZÍME: - práci v malém pracovním kolektivu - možnost samostatného rozhodování - firemní benefity

Společnost

SILROC CZ,a.s.

Lokalita pracoviště

Krkonošská 284, 468 41 Tanvald, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SILROC CZ,a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SILROC CZ,a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému