střihač/kaka moderních látkových plen

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Petit Lulu s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - střihač/kaka moderních látkových plen.

STŘIHAČ/KA MODERNÍCH LÁTKOVÝCH PLEN - stříhání moderních látkových plen. Náplň práce: pokládání látky, stříhání vertikální a kotoučovou a pásovou pilou, evidence střihů. Nástup co nejdříve. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a pohodové pracovní prostředí. Praxe ve stříhání či podobné činnosti ve šicí výrobě výhodou. Zasílejte životopisy a nabídky na náš email: kontakt

Společnost

Petit Lulu s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Přehrady 3204, 466 02 Jablonec nad Nisou 2 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 500 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petit Lulu s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petit Lulu s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému