Šéfcukráři, cukráři, pekaři, pracovníci v potravinářské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRŽAN lahůdky s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Šéfcukráři - šéfcukráři, cukráři, pekaři, pracovníci v potravinářské výrobě.

Místo pracoviště: - Stankovského 1285, 250 88 Čelákovice Prvotní kontakt: - tel.: kontakt - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - cukráři a pekaři cukrářských korpusů - zkušenosti se zacházením se stroji na míchání těsta a krémů - obsluha pečícího zařízení - kompletování hotových výrobků apod. - dovednosti s vážením, měřením, převodem jednotek - zkušenosti nejsou podmínkou, se zájmem se zaměstnanec vše naučí Zaměstnanecké výhody: - teplé obědy zdarma, možnost nákupu se slevou

Společnost

TRŽAN lahůdky s.r.o.

Lokalita pracoviště

Stankovského 1285, 250 88 Čelákovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRŽAN lahůdky s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRŽAN lahůdky s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému