elektro - servisní technik velkokuchyňských zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - elektro - servisní technik velkokuchyňských zařízení.

Způsob kontaktu uchazečů: -e-mailem - kontakt -telefonicky p. Václav Královec - kontakt Upřesňující informace: Opravy a údržba elektrických velkokuchyňských přístrojů, strojů a zařízení především v oblasti nízkého napětí. Schopnost orientace v servisní výkresové dokumentaci - Řidičský průkaz - sk. B - Doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice - Vyhláška 50/1978 Sb. - nejméně §5 - Dobrá znalost českého jazyka - Znalost německého / anglického jazyka výhodou Občanská a morální bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů - Manuální a technická zručnost - Týmový duch - Zodpovědný přístup, smysl pro pečlivost, komunikativnost, samostatnost - Dokonalé ovládání správné komunikace s obchodními partnery a zákazníky - Flexibilita a vysoké pracovní nasazení - Schopnost pracovat 5 dní v týdnu se střídavou pohotovostí ve dnech pracovního volna a klidu - Schopnost a touha absolvovat další vzdělávací kurzy a aktivity Pracovní doba: Pondělí – Čtvrtek 8 – 17 hodin Pátek 8 – 14 hodin Dny pracovního volna a klidu střídavá pohotovost s povinností servisního výjezdu Místo výkonu práce: Chebská 2096, 356 71 Sokolov.

Společnost

HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Chebská 2096, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOFMANN BOHEMIA - partner gastronomie, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému