Seřizovač strojů, údržba

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ostrapack, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - seřizovač strojů, údržba.

Místo výkonu práce: Ostrava Vítkovice, Ruská 2918 Kontakt: emailem na emailovou adresu: kontakt Naše požadavky: ukončené SOU nebo SŠ vzdělání (nejlépe strojního zaměření) zkušenosti na obdobné pozici elektro-vyhláška 50/78 Sb. vítaná lexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup manuální zručnost Naše nabídka: možnost nástupu ihned zaučení na pracovní pozici stabilní systém odměňování a bonusů stravenky Náplň práce: seřizování strojů a jejich údržba (zodpovědnost za požadovanou kvalitu a chod strojních zařízení) provádění běžných oprav elektroúdržba V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail.adresu: kontakt. Do předmětu e-mailu uveďte název "seřizovač". Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Společnost

Ostrapack, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ruská 2918, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ostrapack, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ostrapack, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému