pracovník vnitřní služby (manipulant, třídič zásilek)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČESKÁ POŠTA , státní podnik hledá vhodného kandidáta na pozici Třídiči poštovních zásilek - pracovník vnitřní služby (manipulant, třídič zásilek).

Náplň práce: třídění balíkových zásilek, jejich skenování a zadávání do PC, příprava na doručování. Práce v nočních směnách (0:00-8:00 hod). Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Požadavky: výuční list ČTR, fyzická zdatnost (manipulace se zásilkami do 30kg), spolehlivost, uživatelská znalost práce na PC. benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na dovolenou, stravu. dětské tábory aj. telefonický kontakt - pondělí - pátek 9-15:00 hod na číslo: kontakt email: kontakt

Společnost

ČESKÁ POŠTA , státní podnik

Lokalita pracoviště

K Vypichu 1139, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 270 - 20 610 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČESKÁ POŠTA , státní podnik výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČESKÁ POŠTA , státní podnik o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému