Pracovník/ce úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIMACEK HS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - pracovník/ce úklidu.

Pracoviště: Zahradní č.p. 585/7, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou 3 roky. Prac. úvazek 20 - 30 hod./týden. Úklid potravinářské výroby, PO - PÁ, ranní směny. Nutný potravinářský průkaz. Vhodné i pro OZP. Pro bližší informace volat: Dagmar Štefaníková, tel. kontakt. Návštěva pracoviště možná pouze po telefonické domluvě. První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ nebo mailem.

Společnost

SIMACEK HS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Zahradní 585, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 60 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIMACEK HS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIMACEK HS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému