Administrativní pracovník/ice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost bV24 s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ice.

Místo výkonu práce: Technologická 376/5, Ostrava-Pustkovec V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Nechodit osobně. Pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce na dobu určitou. Jsme reklamní agentura specializující se na online marketing. Na trhu jsme více než 4 roky a spravujeme kampaně pro obchodní partnery z celé České republiky. Nabízíme: - práci ve stabilní firmě - moderní pracovní prostředí a vybavení - možnost práce na HPP po ukončení studia Náplň práce: - komunikace s externí účetní, nebo samostatné vedení agendy účetnictví - příprava pracovních a obchodních smluv - komunikace se stávající klientelou - evidence příchozí pošty - archivace dokumentů - práce s informačními systémy (CRM a další) - úzká spolupráce s dalšími odděleními firmy Co požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - velmi dobrou znalost ČJ - AJ výhodou - vzdělání s ekonomickým zaměřením výhodou - znalost vedení účetnictví výhodou - dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu - znalost MS Office nebo Open Office - rozšířená nebo uživatelská znalost internetu, sociálních sítí - psaní všemi deseti Náš web: bV24.cz Zaměstnanecké výhody: stravenky

Společnost

bV24 s.r.o.

Lokalita pracoviště

Technologická 376, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti bV24 s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost bV24 s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému