M2C byla založena v roce 1992. V současnosti je předním českým poskytovatelem komplexních služeb v oblasti facility managementu (technické zabezpečení a údržba budov, integrované bezpečnostní služby, technologie a úklid). Za 20 let své existence se rozrostla v dynamickou společnost a mimo Českou a Slovenskou republiku úspěšně expandovala do Bulharska, Maďarska, Polska, Ruska, Turecka a do dalších zemí.

Podpora prodejny - 20.000,- Kč

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Pozice je vhodná pro absolventy. Pozice vhodná pro důchodce. Pozice vhodná pro OZP

Náplň práce:

• Poskytování informací zákazníkům ohledně novinek v prodejně
• Podpora prodejního týmu
• Aktivní podpora marketingových strategií prodejny
• Jednoduchá administrativa
• Ochrana majetku klienta
• Komunikace s policií
• Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Průměrná mzda 20.000,- Kč měsíčně
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Společnost

Mark2 Corporation Czech a.s.

Rok založení společnosti: 1992
Velikost společnosti: 1 501-5 000 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Spálená 29, 11000 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: Odborný bezpečnostní pracovník v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovník ostrahy

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Trestní bezúhonnost, certifikát výhodou - absolvent / začátečník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mark2 Corporation Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mark2 Corporation Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému