Dispečer/ka mezinárodní kamionové přepravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZEXIM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - dispečer/ka mezinárodní kamionové přepravy.

Místo výkonu: Hradec Králové Požadavky: - rodilý mluvčí českého jazyka - komunikační dovednosti, rychlý úsudek a rozhodování, flexibilita - bydliště v dosahu Hradce Králové výhodou - práce na PC - znalost některého z uvedených jazyků: angličtina, ruština, polština Náplň práce: - dispečer mezinárodní kamionové dopravy - logistická činnost, evidence přeprav, administrativní práce - komunikace s novými i stávajícími klienty - vyhledávní obchodních příležitostí Zaměstnanecké výhody: zvláští peněžité odměny První kontakt: e-mailem na adresu kontakt

Společnost

CZEXIM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Veverkova 1343, 500 02 Hradec Králové 2 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZEXIM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZEXIM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému