Servisní technik/čka svářecích strojů a zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIWECO, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - servisní technik/čka svářecích strojů a zařízení.

Nástup možný dle dohody. Požadujeme: - vzdělání v oboru elektro; Vyhláška č. 50/78 Sb., § 6 s možností rozšíření na § 8; znalost práce na PC; znalost AJ na úrovni schopnosti orientovat se v technické dokumentaci; ochotu učit se novým věcem; analytické myšlení. Nabízíme: - možnost získání zvláštních prémií; podnikové stravování a dovolenou nad rámec ZP. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky na čísle kontakt- pan Ing.Ronald Sicha; - písemně na adrese: SIWECO s.r.o., Strojnická 1128, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Místo výkonu práce: SIWECO, s.r.o. - pracoviště, Tovární č.p. 2904/7, 750 02 Přerov 2

Společnost

SIWECO, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 2904, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIWECO, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIWECO, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému