Obchodní zástupce - slévárenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce - slévárenství.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt - zaslat CV. Pro společnost působící v oblasti hutního průmyslu hledáme kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro úsek slévárenství. POPIS POZICE vyřizování objednávek a tvorba nabídek analýza potřeb zákazníka zajištění přepravy materiálu péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových běžná administrativa v rámci oddělení komunikace se zahraničními klienty a kolegy PROFIL KANDIDÁTA VŠ strojní (případně praxe ve strojírenské oblasti) 2–3 roky praxe v obchodu s nesériovými produkty podmínkou (dle výkresové dokumentace) orientace ve strojírenství znalost anglického jazyka B2 a výše podmínkou schopnost čtení výkresové dokumentace ochota cestovat v rámci zahraničí (20 % pracovní doby) samostatnost, zodpovědnost, obchodní zaměření znalost MS Office řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) NABÍZÍME silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti profesní vzdělávání možnost kariérového růstu flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené přátelský kolektiv

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému