GALVANIZÉR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIGNUM spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - galvanizér.

Požadavky: praxe není nutná, zodpovědnost, samostatnost Nástupní mzda 105 Kč/hod, po zapracování 115 Kč/hod. + výkonnostní odměna. Doba určitá s možností prodloužení. Nabízíme: příspěvek na stravování, odměny na konci roku Životopisy zasílat na uvedený e-mail (na základě písemného životopisu pozveme vybrané uchazeče k osobnímu pohovoru).

Společnost

SIGNUM spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Vráto 86, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIGNUM spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIGNUM spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému