Strojní obuvník.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gasibo, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obuvníci a příbuzní pracovníci - strojní obuvník..

Náplň práce: napínací úsek v konfekční spodkové dílně. Požadavky: manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, vyučení v oboru není podmínkou. Pracovní doba 6-14.30 hod., úkolová mzda v závislosti na výkonu, kvalitě. Zájemci zasílat životopis na mail, telefonicky Po-Pá 7-13 hod., osobně Svit, bud. 113, 4. etáž, Po-Pá 8-13 hod.

Společnost

Gasibo, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Hlavničkovo nábřeží 5268, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gasibo, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gasibo, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému